Numer kierunkowy 88 / +67988Numer kierunkowy 88 / +67988 (Wysp Fidżi)


Prefiks 88 to kod obszaru dla Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands. A Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands znajduje się w Wysp Fidżi. Jeśli jesteś poza Wysp Fidżi i chcesz zadzwonić do osoby w Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands, oprócz numeru kierunkowego potrzebny jest kod kraju kraju, z którym chcesz połączyć się. Kod kraju dla Wysp Fidżi to +679, więc jeśli jesteś w Polska i chcesz zadzwonić do osoby w Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands, musisz podać numer telefonu tej osoby zaczynający się od +679 88.

W tym przypadku pominięto zero przed kodem obszaru.

Znak plus na początku numeru telefonu może być zazwyczaj używany w tym formacie. Jednak częściej zastępuje się znak plus sekwencją liczb, która powiadamia sieć telefoniczną, że chcesz wybrać numer telefonu w innym kraju. ITU zaleca użycie 00, która to sekwencja jest również używana w wielu krajach, w tym we wszystkich krajach europejskich.

Jako alternatywę do +679 88, która to sekwencja musi poprzedzać numer telefonu osoby w Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands, aby zadzwonić do niej z Polska, można również użyć 00679 88.
Przelicznik numer telefonu